اخبار > فراخوان انتخاب مشاور به منظور " توسعه کسب و کارهای دانش بنیان در صنعت پتروشیمی" کد فراخوان ۲۰۰۰۰۹۲۰۵۲۰۰۰۰۰۴  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان انتخاب مشاور به منظور " توسعه کسب و کارهای دانش بنیان در صنعت پتروشیمی" کد فراخوان ۲۰۰۰۰۹۲۰۵۲۰۰۰۰۰۴

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب مهندس مشاور فعال و واجد صلاحیت برای دریافت خدمات مورد نیاز خود به شرح ذیل با استفاده از روش کیفیت و قیمت اقدام نماید. لذا بدین‌وسیله از کلیه شرکت‏های معتبر دارای گواهینامه‏ های ذکر شده در این فراخوان جهت شرکت در این فرایند دعوت به عمل می‏ آید.
کلیه مراحل برگزاری خرید خدمات مشاوره از دریافت اسناد تا تحویل آنها و اعلام نتایج به صورت الکترونیکی از طریق درگاه سامانه تدارک الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام می‌شود.

1) کارفرما:
شرکت ملی صنایع پتروشیمی

2) آدرس کارفرما:
تهران - خیابان شیخ بهائی شمالی - پلاک 144- ساختمان مرکزی پتروشیمی

3) موضوع خدمات مشاوره:
ارائه‌ی خدمات مشاوره در حوزه توسعه کسب و کارهای دانش بنیان در صنعت پتروشیمی

4) گواهینامه صلاحیت:
گواهینامه صلاحیت معتبر حداقل رتبه 3 از سازمان برنامه و بودجه کشور در زمینه‌ی" نفت و گاز" با تخصص "واحد های پالایشگاه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی"

5) رشته یا زمینه تخصصی مورد نیاز:
با توجه به موضوع فراخوان، علاوه بر گواهینامه های ذکر شده انتظار می‌رود متقاضیان در زمینه‌های " صنعت" در یکی از تخصص‌های "صنایع فلزی"، "صنایع کانی و غیر فلزی" و یا "برق و الکترونیک" و " سایر تخصص ها" با تخصص "بازرسی فنی" دارای توان، تجربه و ساختار سازمانی و حرفه‌ای متناسب باشند.

6) روش انتخاب مشاور: انتخاب مشاور با استفاده از آیین نامه خرید خدمات مشاوره برمبنای روش انتخاب براساس کیفیت و قیمت می‏باشد.

7) امتیاز ارزیابی کیفی و حداقل امتیاز قابل قبول:
کلیه شرکت ‏کنندگان در فرایند خرید خدمات مشاوره پس از ارزیابی کیفی و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرایند خرید خدمات مشاوره می‏باشند. روش ارزیابی به صورت وزنی بر اساس امتیازات تعیین شده صورت خواهد پذیرفت. حداقل امتیاز مورد قبول در ارزیابی کیفی 60 می‏باشد.

8) تاریخ، مهلت و نشانی محل دریافت اسناد:
از تاریخ انتشار لغایت ساعت 19 روز شنبه مورخ 1400/02/18، صرفاً با مراجعه به درگاه سامانه تدارک الکترونیکی دولت (ستاد) می‌باشد.

9) نحوه دریافت اسناد:
 دریافت اسناد صرفاً از طریق درگاه ستاد به آدرس www.setadiran.ir امکان‌پذیر بوده و متقاضیان در صورت تمایل می‌توانند به درگاه مزبور مراجعه نمایند.
 در صورت عدم عضویت قبلی، لازم است مراحل ثبت نام در سایت یاد شده تا دریافت گواهی امضای الکترونیکی جهت شرکت درفرآیند ارزیابی توسط متقاضی محقق شود. (اطلاعات تماس 02141934 - 02188969737 - 02185193768)
 این آگهی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس www.nipc.ir در دسترس و قابل رؤیت می‏باشد.

10) تاریخ، مهلت و نشانی محل تحویل اسناد:
مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی به‌صورت الکترونیکی تا ساعت 14 بعد از ظهر روز یکشنبه مورخ 1400/03/02 صرفاً از طریق درگاه سامانه تدارک الکترونیکی دولت (ستاد) می‌باشد.


                                                                                                                                                        روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی


٠٩:٣٧ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٢٢٠٠٢    /    تعداد نمایش : ٤٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد

خروج