اخبار > آگهی مناقصه عمومی دو مرحله‏ ای همراه با ارزیابی کیفی (کد فراخوان ستاد:2099092052000060 )  چاپ        ارسال به دوست

آگهی مناقصه عمومی دو مرحله‏ ای همراه با ارزیابی کیفی (کد فراخوان ستاد:2099092052000060 )

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام "راهبری خط لوله انتقال اتیلن غرب" اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت‏های معتبر دارای شرایط ذکر شده در این فراخوان برای شرکت در مناقصه دعوت بعمل می‏ آید.کلیه مراحل برگزاری مناقصه از دریافت اسناد تا تحویل آنها و اعلام نتایج از طریق درگاه سامانه تدارک الکترونیکی دولت (ستاد) انجام می شود.

1) مناقصه‏ گزار:
شرکت ملی صنایع پتروشیمی

2) آدرس مناقصه گزار:
تهران - خیابان شیخ بهائی شمالی - پلاک 144- ساختمان مرکزی پتروشیمی ( مدیریت کنترل تولید )

3) موضوع: "راهبری خط لوله انتقال اتیلن غرب" شامل بهره برداری، نگهداشت و تعمیرات خط لوله انتقال اتیلن غرب کشور و ایستگاه های تقویت/کاهش فشار و سایر متعلقات

4) شرایط الزامی شرکت در مناقصه:
ارائه حداقل یک کار مشابه یا نیمه مشابه یا دو کار مرتبط در زمینه موضوع قرارداد در حوزه صنعت نفت به همراه رضایت نامه از کارفرمای قبلی الزامی است:
 کار مشابه بصورت قرارداد بهره برداری، تعمیر و نگهداشت مربوط به خطوط انتقال گاز خارج از فنس با طول خط 100 کیلومتر و ظرفیت یک میلیون تن در سال تعریف می شود.
 کار نیمه مشابه بصورت قرارداد بهره برداری، تعمیر و نگهداشت مربوط به خطوط انتقال مایع نفتی یا هیدروکربنی، سرویس های جانبی صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش (بجز آب و فاضلاب) با طول خط 100 کیلومتر و ظرفیت یک میلیون تن در سال تعریف می شود.
 کار مرتبط - بصورت قرارداد های مربوط به راه اندازی و یا بهره برداری و یا تعمیر و نگهداشت مستمر (هر عنوان بصورت مستقل) از خطوط لوله (بجز آب و فاضلاب) ( به طول 100 کیلومتر و ظرفیت یک میلیون تن در سال) و یا مراکز پالایشگاه نفت و یا گاز و یا پتروشیمی (با ظرفیت اسمی یک میلیون تن) تعریف می شود.
همچنین ارائه گواهینامه معتبر صلاحیت ایمنی در زمینه اجرای کار از وزارت رفاه، کار و تامین اجتماعی (یا نامه معتبر مجوز شرکت در مناقصه) و ارائه آخرین صورتهای مالی همراه با گزارش حسابرس مستقل الزامی می باشد.

5) روش انتخاب پیمانکار: انتخاب پیمانکار به روش مناقصه عمومی دو مرحله‏ ای همراه با ارزیابی کیفی و فنی می‏ باشد.

6) روش ارزیابی کیفی و حداقل امتیاز قابل قبول:
کلیه شرکت‏کنندگان در مناقصه پس از ارزیابی کیفی، در صورت کسب حداقل امتیاز لازم، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرآیند مناقصه می ‏باشند. روش ارزیابی بصورت وزنی و بر اساس امتیازات تعیین شده صورت خواهد پذیرفت. حداقل امتیاز مورد قبول در ارزیابی 60 می باشد.

7) مهلت و محل دریافت اسناد ارزیابی:
از تاریخ انتشار لغایت ساعت 19روز یک شنبه مورخ 1399/12/10 صرفا با مراجعه به درگاه سامانه تدارک الکترونیکی دولت (ستاد) می باشد.

8) نحوه‏ ی دریافت اسناد:

 دریافت اسناد صرفا از طریق درگاه ستاد به آدرس www.setadiran.ir امکان پذیر بوده و متقاضیان در صورت تمایل می‌توانند به درگاه مزبور مراجعه نمایند.
 در صورت عدم عضویت قبلی، لازم است مراحل ثبت نام در سایت یاد شده تا دریافت گواهی امضای الکترونیکی جهت شرکت درفرآیند ارزیابی توسط متقاضی محقق شود. (اطلاعات تماس 02141934 - 02188969737 - 02185193768)
 در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد می توانید با شماره های 02184993528 و 02188059736 (دفتر امور هماهنگی و کنترل تولید مناقصه‌گزار) تماس بگیرید.
 این آگهی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس www.nipc.ir در دسترس و قابل رؤیت می‏ باشد.

9) تاریخ، مهلت و نشانی محل تحویل اسناد:
مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی تا ساعت 14 روز دوشنبه مورخ 1399/12/25 صرفا از طریق درگاه سامانه تدارک الکترونیکی دولت (ستاد) می باشد.
روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی


٠٨:٢٧ - سه شنبه ٥ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢١٩٤٧    /    تعداد نمایش : ٦٦٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج