اخبار > آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای ( کد فراخوان 3/219/170 )  چاپ        ارسال به دوست

آگهی ارزیابی کیفی

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای ( کد فراخوان 3/219/170 )

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام امور مورد نیاز به شرح ذیل اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت‏های معتبر مورد تایید سازمان حراست صنعت نفت دارای گواهینامه‏ های ذکر شده در این فراخوان جهت شرکت در این فرآیند دعوت به عمل می‏ آید.
1- مناقصه‏ گزار: شرکت ملی صنایع پتروشیمی
2- آدرس مناقصه‏ گزار: تهران- خیابان شیخ بهائی شمالی- پلاک 144- ساختمان مرکزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی
3- موضوع : انتخاب پیمانکار "خدمات نگهبانی "
4- گواهینامه صلاحیت و زمینه تخصصی مورد نیاز: متقاضیان می‏ بایست جهت شرکت در مناقصه دارای گواهی نامه معتبر در زمینه خدمات حفاظتی و مراقبتی و نگهبانی از مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا یا گواهینامه صلاحیت پیمانکاران از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشند.
5- روش انتخاب پیمانکار: انتخاب پیمانکار به روش مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای همراه با ارزیابی کیفی می ‏باشد.
6- امتیاز ارزیابی کیفی و حداقل امتیاز قابل قبول: کلیه شرکت‏ کنندگان در مناقصه پس از ارزیابی کیفی و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم ، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرآیند مناقصه می ‏باشند.
- روش ارزیابی به صورت وزنی براساس امتیازات تعیین شده صورت خواهد پذیرفت.
- حداقل امتیاز مورد قبول در ارزیابی کیفی 60 می‏ باشد.
7- تاریخ، مهلت و نشانی محل دریافت اسناد: از تاریخ انتشار آگهی نوبت اول لغایت پایان وقت اداری روز سه شنبه 98/8/28 با ارائه معرفی‏نامه و کارت شناسایی معتبر در مهلت مقرر با مراجعه به آدرس مناقصه‏ گزار: تهران - شیخ بهایی شمالی- شماره 144 طبقه دوم- تلفن: 84992118 و شماره دورنگار: 88620087
8- نحوه دریافت اسناد: متقاضیان می‏ توانند با مراجعه حضوری به دستگاه مناقصه‏ گزار به آدرس فوق و ارائه معرفی‏ نامه کتبی اسناد ارزیابی را دریافت نمایند. اسناد مربوط به ارزیابی کیفی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس www.nipc.irنیز در دسترس و قابل دریافت می‏ باشد.در صورت دریافت اسناد از طریق تارنما لازم است مراتب آمادگی خود را جهت شرکت در فرآیند به طور کتبی به دستگاه مناقصه‏ گزار اعلام فرمایید.
9- تاریخ، مهلت و نشانی محل تحویل اسناد: اسناد ارزیابی کیفی می‏بایست تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 98/9/18 به آدرس مناقصه‏ گزار - طبقه یازدهم شرقی- دفتر کمیسیون مناقصات/ معاملات تحویل گردد.
این آگهی در پایگاه ملی اطلاع ‏رسانی مناقصات (http://iets.mporg.ir) با کد فراخوان فوق قابل رویت و دریافت می‏ باشد.

روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 دانلود فايل : Binder1.pdf ( 6765KB )


٠٨:٣٨ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢١٤٨٠    /    تعداد نمایش : ١٠٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج