اخبار > آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای (کد 3/171/095)  چاپ        ارسال به دوست

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای (کد 3/171/095)

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت" نصب عایق روی لاین ها و تجهیزات بدون عایق بندر پتروشیمی پارس " اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت‏های معتبر دارای گواهینامه‏ ذکر شده در این آگهی برای شرکت در این مناقصه دعوت بعمل می ‏آید.
1) مناقصه‏ گزار: شرکت ملی صنایع پتروشیمی
2) آدرس مناقصه‏ گزار: تهران - خیابان شیخ بهائی شمالی - پلاک 144- ساختمان مرکزی پتروشیمی
3) موضوع و مشخصات مناقصه: انتخاب پیمانکار به منظور" نصب عایق روی لاین ها و تجهیزات بدون عایق بندر پتروشیمی پارس " واقع در استان بوشهر.
اين پروژه شامل تهیه رنگ، حلال، متریال عایق سرد (فوم تزریقی پلی یورتان) و عایق گرم (پشم سنگ) و تهیه سایر اقلام و وسایل مورد نیاز و اجراي عمليات برداشتن عایق، آماده سازی و رنگ آمیزی سطوح جهت عايق کاری سرد و گرم، مشتمل بر Pipe، Flange، Valve، Reducer،Elbow، Tee و امثالهم در بندر پتروشيمي پارس-عسلویه به حجم تقریبی 1600 متر مربع می باشد.
4) گواهینامه صلاحیت و زمینه تخصصی مورد نیاز: داشتن گواهینامه صلاحیت معتبر حداقل با رتبه (5) در رشته "تاسیسات و تجهیزات" از سازمان برنامه و بودجه ‏کشور الزامی است.
5) روش انتخاب پیمانکار: انتخاب پیمانکار به روش مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای همراه با ارزیابی کیفی می‏ باشد.
6) روش ارزیابی کیفی و حداقل امتیاز قابل قبول:
 کلیه شرکت‏ کنندگان در مناقصه پس از ارزیابی کیفی، در صورت کسب حداقل امتیاز به شرح زیر، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرآیند مناقصه می‏ باشند.
o دارندگان رتبه سه و بالاتر حداقل 60 امتیاز
o دارندگان رتبه چهار حداقل 65 امتیاز
o دارندگان رتبه پنج حداقل 70 امتیاز
 روش ارزیابی به صورت وزنی براساس امتیازات تعیین شده می‏ باشد.
7) مهلت و نشانی محل دریافت اسناد ارزیابی: از تاریخ درج آگهی نوبت اول لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1397/05/27 با مراجعه به آدرس مناقصه گزار- طبقه نهم شرقی- دفتر امور مهندسی تولید شماره تماس: 84992482 - 88059741 دورنگار: 88601236 همراه با معرفی‏ نامه و کارت شناسائی معتبر.
8) نحوه‏ ی دریافت اسناد:
 متقاضیان می‏ توانند با مراجعه حضوری به دفتر امور مهندسی تولید مناقصه‏ گزار به آدرس فوق و ارائه معرفی‏ نامه کتبی اسناد ارزیابی را دریافت نمایند. اسناد ارزیابی کیفی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس www.nipc.ir نیز در دسترس و قابل دریافت می‏ باشد.
 در صورت دریافت اسناد از طریق تارنما لازم است مراتب آمادگی خود را جهت شرکت در فرآیند ارجاع کار بطور کتبی به امور مهندسی تولید مناقصه‏ گزار اعلام نمایید در غیر این صورت مناقصه گزار مسئولیتی در ارائه اطلاعات بعدی و تغییر احتمالی در مواعد زمانی به متقاضی نخواهد داشت.
 این آگهی در پایگاه‏ های اطلاع ‏رسانی مناقصات (iets.mporg.ir) با کد آگهی قابل رؤیت و دریافت می ‏باشد.
9) تاریخ، مهلت و نشانی محل تحویل اسناد: مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ1397/06/10 و به آدرس مناقصه گزار - طبقه یازدهم شرقی - دفتر "کمیسیون مناقصات/معاملات" می ‏باشد.

روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 دانلود فايل : Binder1.pdf ( 8643KB )


٠٩:٥٦ - شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٨٨٦    /    تعداد نمایش : ١٦٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج