اخبار > فراخوان انتخاب پیمانکار  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان انتخاب پیمانکار

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام خدمات مورد نیاز خود به شرح ذیل اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت های معتبر برای شرکت دراین مناقصه دعوت بعمل می آید.

1)      مناقصه گزار: شرکت ملی صنایع پتروشیمی

2)      آدرس مناقصه گزار: تهران خیابان شیخ بهائی شمالی پلاک 144 ساختمان مرکزی پتروشیمی

3)      موضوع: ساخت و احداثواحدهای مسکونیباقیماندهوتکمیلواحدهایمسکونینیمهتمام شهرکمسکونیشیرینو

4)      گواهینامه صلاحیت و زمینه تخصصی مورد نیاز: داشتن گواهی نامه صلاحیت بصورت یکی از دو حالت زیر الزامی است:

-        داشتن گواهینامه صلاحیت معتبر با رتبه یک در رشته "ساختمان و ابنیه" از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

-        داشتن گواهینامه صلاحیت معتبر با رتبه دو در رشته "ساختمان و ابنیه" بعلاوه حداقل رتبه سه در رشته "تاسیسات و تجهیزات" از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

5)      تضمین شرکت در مناقصه: مبلغ تضمین شرکت در مناقصه به میزان 9.113 میلیون ریال می باشد.

6)      نوع مناقصه : مناقصه بصورت عمومی یک مرحله ای با ارزیابی کیفی می باشد.

7)      مشارکت: متقایان می توانند با رعایت شرایط مندرج در اسناد بصورت مشارکت در این مناقصه شرکت نمایند. در اینصورت می بایست یک نسخه اصل مشارکت نامه را پس از مهر و امضای مجاز هریک از شرکاء در اسناد ارائه نمایند. مشارکت نامه می بایست مبین حدود وظائف و مسئولیت های هر کدام از شرکا باشد. همچنین مسئولیت هر یک از شرکا در قبال کارفرما می بایست منفردا، مشترکا، متفقا و متضامنا در مشارکت نامه درج شده باشد.

8)      ارزیابی کیفی : کلیه شرکت کنندگان در مناقصه پس از ارزیابی کیفی و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم ، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرآیند مناقصه می باشند.

9)      مهلت و محل دریافت اسناد ارزیابی: از زمان درج آگهی نوبت اول لغایت 26/12/1394 با مراجعه به آدرس مناقصه گزار- طبقه هشتم شرقی دفتر امور پیمانهای مدیریت طرحها  شماره تماس: 88620160 - 88620121        دورنگار:88620114 همراه با معرفی نامه و کارت شناسائی

اسناد مربوطه به ارزیابی کیفی در سایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی (www.NIPC.ir)نیز در دسترس و قابل بهره برداری می باشد. در صورت دریافت اسناد از طریق سایت لازم است مراتب آمادگی خود را بطور کتبی به مزایده گزار (امور پیمانهای مدیریت طرحها) اعلام فرمایید.

10)   نحوه و آخرین مهلت تحویل اسناد: آخرین مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی 25/01/1395 و به آدرس مناقصه گزار - طبقه دهم شرقی دفتر "کمیسیون مناقصات" می باشد.

 

روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمیدانلود فايل : RFQ-SHIRINO.pdf ( 690KB )


٠٩:٢٩ - سه شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٤٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج