اخبار > آگهی مناقصه عمومی (کد 3/216/441)  چاپ        ارسال به دوست

آگهی مناقصه عمومی

آگهی مناقصه عمومی (کد 3/216/441)

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام پروژه " خرید و نصب foam bladder membrane bag سایت مخازن بندر پتروشیمی ماهشهر " اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت‏های معتبر دارای شرایط ذکر شده در این فراخوان برای شرکت در مناقصه دعوت بعمل می ‏آید.

1- مناقصه ‏گزارشرکت ملی صنایع پتروشیمی

2- نشانی مناقصه گزارتهران - خیابان شیخ بهائی شمالی - پلاک 144- ساختمان مرکزی پتروشیمی

3- موضوعانتخاب پیمانکار به منظور" خرید و نصب foam bladder membrane bag سایت مخازن بندر پتروشیمی ماهشهر "واقع در استان خوزستان.

4- شرایط الزامی شرکت در مناقصه:

  • در مرحله ارزیابی کیفی ارائه گواهی حداقل یک نمونه کار مشابه انجام شده (با ظرفیت حداقل 3.000 لیتر) به همراه رضایت نامه از کارفرما در ارتباط با قراردادی که ارائه می­ گردد الزامی است.
  •  موضوع فعالیت شرکت، مربوط به تجهیزات ایمنی و آتش نشانی باشد.  

5- روش انتخاب پیمانکارانتخاب پیمانکار به روش مناقصه عمومی دو مرحله‏ ای همراه با ارزیابی کیفی بصورت فشرده می ‏باشد.

6- تاریخ، مهلت و نشانی محل دریافت اسناد مناقصهاز تاریخ درج آگهی نوبت اول لغایت پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1398/7/29 با مراجعه به آدرس مناقصه گزار- طبقه نهم شرقی- دفتر امور مهندسی تولید شماره تماس: 84992482 - 88059741 دورنگار:88601236 همراه با معرفی نامه و کارت شناسائی معتبر.

7- نحوه ‏ی دریافت اسناد:

متقاضیان می‏ توانند با مراجعه حضوری به اداره کل امور مهندسی تولید و ارائه معرفی‏نامه کتبی اسناد مناقصه را دریافت نمایند. این آگهی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس www.nipc.ir و در پایگاه ‏های اطلاع‏رسانی مناقصات (iets.mporg.ir) با کد فراخوان قابل رؤیت و دریافت می ‏باشد.

8- تاریخ، مهلت و نشانی محل تحویل اسنادمهلت تحویل اسناد مناقصه تا پایان وقت اداری روز سه شنبه  مورخ 1398/8/14 و به آدرس مناقصه گزار - طبقه یازدهم شرقی - دفتر "کمیسیون مناقصات/معاملات" می باشد.

9- مشخصات موضوع مناقصه:

سایت مخازن بندر پتروشیمی ماهشهر دارای 7 واحد فوم پکیج است که برای حفاظت دایک­های مخازن و جایگاه تخلیه و بارگیری تانکر نصب شده است. 7 واحد فوم پکیج مجموعاً در بردارنده 16 مخزن فوم است که اندازه­ های متفاوتی به لحاظ حجم و ابعاد دارند. مخازن فوم از نوع Bladder foam tank هستند. مخازن فوم بصورت عمودی و از نوع کربن استیل هستند. جزییات اندازه مخازن فوم در اسناد مناقصه موجود می باشد.

 

روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 

 


٠٩:١٨ - دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٢١٤٦٠    /    تعداد نمایش : ٧١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج